Minu EBA hääled

Paar aastat tagasi lugesin ma igapäevaselt erinevaid blogisid. Seejärel lõpetasin ise blogimise ja ka teiste blogide lugemine jäi tagaplaanile. Mõned kindlad lemmikud jäid. Nüüd olen avastanud enda jaoks päris mitu head blogi, mida loen ja jälgin. Neist kunagi tulevikus. Tänasest postitusest leiab aga minu lemmikud EBA nimekirjast.

Olgu öeldud, et igast kategooriast ma lemmikuid ei valinud. Aga minu hääle said järgnevad blogid…

AASTA UUSTULNUK:

  • addidraws.ee Liisa Addi blogi – kirjutab postitusi tätoveerimisest, kunstist ja muudest põnevatest projektidest. Nii omanäoline ja kaunis blogi!
  • kirstivaikla.com Kristi blogi – postitused tervisliku elustiili austaja ning harrastaja poolt, kelle kireks on inimeste heaolu ning tervis. Pole niivõrd toetavat lähenemist ammu näinud!

ELULISED BLOGID (> 5000):

  • liisajutustamised.blogspot.com Liisa blogi on mul pikemat aega lemmikute seas olnud. Tema postitused on nõnda siirad ja hinge minevad, et mõnegi lugemisel tuleb naeratus suule või pisar silma.
  • mallukas.com Malluka postitusi loen juba veel kauem, kui Liisa omi. Ausad ja otsekohesed, usun, et pea igaüks on mõnda tema postitust lugenud ja teavad millest ma räägin.
  • meiekaopesa.ee Üks armsamaid ja vahvamaid perekondasid, keda läbi blogide tean. Lummav!

KASULIKUD BLOGID

  • superfit.ee Reaalselt blogi, millest on ka kasu. Mõni postitus jagab reaalseid nippe, kuidas ühele või teisele asjale lähendeda. Teised postitused kõnetavad ja puhastavad meeli, toovad maa peale tagasi.

LOOMEBLOGID:

  • kadripurje.com/blogi Kadri blogi jälgimine algas sellest, kui armusin tema fotodesse, käekirja ja töösse. Ka mulle endale meeldib aeg-ajalt haarata kaamera ning pildistada, aga seda aina vähem. Sellegipoolest jälgin ma Kadri blogi pidevalt.
  • ookulliblogi.blogspot.com Järgmine blogi, millesse armusin fotode tõttu. Kuid sellele lisaks leiab palju põnevaid reisi postitusi ja erinevaid kirjutisi elust-olust. Vaadake nt ta postitust kõige ägedamatest ööbimiskohtadest Eestis! For real, kui äge!

NOORTEBLOGID:

PERE-BEEBIBLOGID
  • www.everydaywithblondie.ee Wop, Virge blogi peale sattusin ma üpris upsi-duu, aga mulle hakkas see koheselt meeldima. Kujundus – vinge. Postitused – sisukad ja mõtlema panevad.
SPORDI-TRENNIBLOGID
  • healthymargit.com Ma teadsin küll, et sportlased ja spordilembelised inimesed teevad enese jaoks statistikat, panevad oma tulemusi kirja jms. Aga no Margit teeb iga mega sisukaid kokkuvõtteid. Lisaks leiab ka palju muud põnevat (nt kodu ehituse postitused).
Kelle poolt teie hääletasite?
Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s